Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Sobota
7 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł
Do końca roku zostało 25 dni.
Zodiak: Strzelec
Projekty GSPP
Gdańskie Okienka Przedszkolne 

Słoneczne Okienka Przedszkolne 
Współpraca 

Rowerowy Gdańsk

Wigilia w Ostoi

Email Drukuj PDF
- Jakże trafna była nazwa „Ostoja”, bo to nie tylko dom dla tych, którzy w nim mieszkają, ale także ostoja dla całych Stogów - podkreślił ksiądz proboszcz Tadeusz Ławicki, składając życzenia zebranym na spotkaniu świątecznym 22 grudnia. Życzenia seniorom i pracownikom Domu złożyła także pani dyrektor Ewa Zawadzka, Jacek Teodorczyk - Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Ochrony Zdrowia oraz przedstawiciele Rady Miasta Gdańska - Lech Kaźmierczyk i Marcin Skwierawski.

- Nie spędzam świąt z rodziną, ale nie jest mi z tego powodu smutno. Przyzwyczaiłem się. Dla mnie będzie to już kolejna wigilia w Ostoi. I jak co roku bardzo wesoła - wyznaje jeden z najstarszych mieszkańców Domu.

Spotkanie urozmaicił występ Chóru Retro pod kierownictwem pani Marii Korybalskiej, który śpiewał kolędy i recytował świąteczne wiersze. Do śpiewu włączali się też pozostali mieszkańcy.

Na świątecznym stole pojawiły się tradycyjne potrawy, łamano się opłatkiem i delektowano prawdziwie domową atmosferą, która w „Ostoi” panuje nie tylko od święta.
 


 

Dodaj swój komentarz

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Imię:
Twój email:
Temat:
Komentarz:
  Tekst do weryfikacji. tylko małe litery bez spacji.
Weryfikacja tekstu:

 

Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.
 
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie klikając tutaj.    
   
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości