Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Niedziela
22 Września 2019
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna
Projekty GSPP
Gdańskie Okienka Przedszkolne 

Słoneczne Okienka Przedszkolne 
Współpraca 

Rowerowy Gdańsk

Kibicujemy naszej reprezentacji – Razem Tworzymy Przyszłość"

Email Drukuj PDF
Lokalny Komitet Organizacyjny EURO 2012 Polska i UEFA zapraszają do udziału w Konkursie Kreatywnym "Kibicujemy naszej reprezentacji – Razem Tworzymy Przyszłość".

Konkurs skierowany jest do osób powyżej 16. roku życia. Nagrodą jest prestiżowy, oficjalny tytuł Przyjaciela UEFA Euro 2012. Jest to więc niepowtarzalna okazja, by znaleźć się w elitarnym gronie wraz z m.in. Lechem Wałęsą, Dariuszem Michalczewskim, Leszkiem Możdżerem czy Leszkiem Blanikiem.
Główny cel konkursu to promowanie pozytywnego kibicowania a najlepsi uczestnicy zostaną wyłonieni przez specjalne jury, składające się ze znanych w Polsce osób.

Konkurs będzie obejmował trzy formy artystycznego wyrazu:

1. Wypowiedź pisemna: może stanowić wiersz lub opowiadanie, opis najważniejszego wydarzenia w życiu kibica lub jakąkolwiek inną historię (tekst nie powinien liczyć więcej niż 2000 znaków).

2. Opracowanie graficzne: może stanowić obraz, rysunek, patchwork, kolaż, projekt stroju kibica lub haft (praca nie powinna przekraczać wielkości formatu A2).

3. Zdjęcie nawiązujące tematyką do nazwy Konkursu (plik nadesłany e-mailem nie powinien być większy, niż 10 MB, a praca nadesłana pocztą nie może przekraczać wielkości formatu A2).

Konkurs rozpoczął się 21 grudnia 2010 roku. Prace przyjmowane będą do dnia 31 stycznia 2011. Wszyscy uczestnicy muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, stanowiący Załącznik 1 do Regulaminu (formularz zgłoszeniowy). Osoby niepełnoletnie (16-18 lat) wypełniają formularz zgłoszeniowy dostępny w Załączniku 2. Do Regulaminu.

Dodatkowo każda praca musi być podpisana w następujący sposób:

· imię i nazwisko autora

· szczegółowy adres

· numer telefonu stacjonarnego i/lub komórkowego

· adres email (opcjonalnie)

· data urodzenia

Prace nie opisane w powyższy sposób oraz/lub prace, do których nie dołączono podpisanego formularza zgłoszeniowego nie będą brane pod uwagę.

Adresy, pod które należy wysyłać Zgłoszenia (pracę oraz formularz zgłoszeniowy).

Pocztą na adres:
EURO 2012 Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 19
00-854 Warszawa
Z dopiskiem: Konkurs kreatywny Przyjaciele UEFA EURO 2012

E-mailem na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zwycięzcy otrzymają:

· ekskluzywny tytuł Przyjaciela UEFA EURO 2012

· dyplom Przyjaciela UEFA EURO 2012

· wyjątkowy pakiet upominków Przyjaciel UEFA EURO 2012, zawierający szereg przedmiotów opatrzonych logo UEFA EURO 2012.

Dodatkowo autorzy najlepszych prac w każdej kategorii otrzymają specjalną nagrodę – wyjazd wraz z zaproszeniem na jedną z imprez okolicznościowych związanych z przygotowaniami do UEFA EURO 2012.

Regulamin wraz z formularzami zgłoszeniowymi do pobrania.

Zainicjowany przez UEFA i Lokalne Komitety Organizacyjne EURO 2012 Polska, EURO 2012 Ukraina program Przyjaciele UEFA EURO 2012 zakłada utworzenie grupy 200 (100 w Polsce i 100 na Ukrainie) osób wspierających dobre imię UEFA EURO 2012. Każdy może być Przyjacielem UEFA EURO 2012. Niebawem ogłoszone zostaną kolejne konkursy.

Dodaj swój komentarz

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Imię:
Twój email:
Temat:
Komentarz:
  Tekst do weryfikacji. tylko małe litery bez spacji.
Weryfikacja tekstu:

 

Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.
 
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie klikając tutaj.    
   
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości