Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Niedziela
18 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz

Do końca roku zostało 44 dni.
Zodiak: Skorpion
Projekty GSPP
Gdańskie Okienka Przedszkolne 

Słoneczne Okienka Przedszkolne 
Współpraca 

Rowerowy Gdańsk

Zagłosuj i pomóż wygrać nowe książki do biblioteki SP nr 11

Email Drukuj PDF

Pół tysiąca szkół podstawowych z całej Polski zgłosiło się do drugiej edycji konkursu „Tysiąc powodów by czytać”, w którym Empik rozda szkolnym bibliotekom 10 000 książek. Wśród nich jest aż siedem szkół z Gdańska. O tym, które szkolne półki będą uginały się pod ciężarem nowych lektur, zadecydują internauci. Głosowanie trwa do 22 października 2017 r. Codziennie można oddać jeden głos.

 

- Empik od wielu lat ma program wspierania czytelnictwa „Przecinek i Kropka”, skierowany do dzieci. Akcja „Tysiąc powodów by czytać” w pewnym sensie wynika z tego programu, ale z drugiej strony jest czymś odrębnym. Współtworzą ją uczestnicy programu „Mój Empik” - na ten cel przekazywana jest część każdej transakcji przy użyciu karty - stanowi ona cegiełkę wspierającą rozwój czytelnictwa wśród dzieci i przyczynia się do odkrywania przez nie niezwykłego świata literatury - mówi Barbara Paczkowska z agencji Business & Culture, odpowiedzialnej za promocję projektu.

 

Wśród szkół, które starają się o nowiutkie księgozbiory jest aż siedem szkół z Gdańska. O książki do swoich bibliotek walczy między innymi Szkoła Podstawowa nr 11 im. Na Bursztynowym Szlaku na Stogach.

Zagłosuj i przyczyń się do powiększenia ich księgozbioru.

Aby stanąć do konkursu i mieć szansę na wygraną, uczniowie każdej zgłaszającej się placówki musieli wspólnie przygotować pracę konkursową - zdjęcie, na którym zaaranżowali scenkę ilustrującą okładkę dowolnie wybranej książki. Wygrają te szkoły, których prace zdobędą najwięcej głosów. Galerię prac można oglądać na stronie www.empik.com/biblioteki, to tu także odbywa się głosowanie.

Głosowanie trwa do 22 października 2017 roku. Każdy internauta codziennie może oddać jeden głos na jedną bibliotekę.

www.empik.com/biblioteki

 

http://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj

źródło: http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Gdanskie-podstawowki-walcza-o-nowe-ksiazki-w-konkursie-Empiku-Zaglosuj-i-pomoz-wygrac,a,90568

 

 

Dodaj swój komentarz

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Imię:
Twój email:
Temat:
Komentarz:
  Tekst do weryfikacji. tylko małe litery bez spacji.
Weryfikacja tekstu:

 

Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.
 
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie klikając tutaj.    
   
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości