Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion
Współpraca z nami

Projekty GSPP
Gdańskie Okienka Przedszkolne 

Słoneczne Okienka Przedszkolne 
Współpraca 

Rowerowy Gdańsk

3.edycja Pikniku Mobilności Aktywnej Ciclovia AmberExpo

Email Drukuj PDF

29 czerwca 12:00-18:00


29 czerwca zapraszamy na trzecią już edycję gdańskiego Pikniku Mobilności Aktywnej – Ciclovia AmberExpo. 

Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, wyjaśniamy, że Ciclovia
to międzynarodowa impreza, polegająca pokrótce na zamykaniu na parę godzin miejskich ulic dla samochodów i udostępniania ich entuzjastom aktywnej rekreacji. Rolkarze, skaterzy, rowerzyści, miłośnicy nordic walking, joggingu i każdej innej formy ruchu mogą w trakcie Ciclovii bawić się i bezpiecznie uprawiać sport na wolnych od aut ulicach. Ciclovia cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a teraz wreszcie mamy polską edycję, właśnie w Gdańsku. Impreza ma charakter cykliczny i zaplanowana jest na całe lato 2013.

Już w najbliższą sobotę na gdańskiej Letnicy znowu zamykamy dla ruchu samochodowego 7 kilometrów ulic. Przypominamy, że wjazd na teren Pikniku od strony skrzyżowania Hallera z Gdańską lub Marynarki Polskiej z Żaglową. W trakcie  poprzednich dwóch edycji dorośli, młodzież i dzieci świetnie bawili się na Ciclovii. Najbardziej cieszymy się z tego, że wszyscy uczestnicy, już kilkaset osób, chwalili sobie wybraną trasę i bezpieczeństwo na niej.

Na tę edycję Ciclovii przygotowujemy dodatkowe rozrywki dla uczestników, aby impreza, wzorem innych miast, nabierała coraz bardziej piknikowego charakteru. W programie między innymi kurs Nordic Walking pod okiem Mistrzyni Świata w tej dyscyplinie, zabawa dla najmłodszych animowana przez Akademię Pluszowego Misia, kontynuacja konkursu „Zostań Gwiazdą Ciclovii” i wiele innych atrakcji. Zachęcamy do zaglądania na nasz profil na Facebooku i Twitterze, gdzie pojawiają się zapowiedzi programu Pikniku.

Wszystkie atrakcje piknikowe związane są z przyświecającą nam ideą aktywności mobilnej. Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu całe rodziny, zapraszamy też wszystkich chętnych do współpracy przy tworzeniu gdańskiej Ciclovii. Zapewniamy, że na terenie Pikniku znajdzie się miejsce dla wszelkich atrakcji promujących aktywną rekreację, zdrowy tryb życia i dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Zapraszamy!

 

 

Organizatorzy:

MTG AmberExpo
Polska Unia Mobilności Aktywnej
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej TWISTER

Związek Miast i Gmin Morskich
Pomorskie Stowarzyszenie Wspólna Europa

 

 

Kontakt:

Aleksandra Kołtońska
tel.+48
608 057 766
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

www.ciclovia.pl
www.facebook.com/CicloviaAmberExpo
www.twitter.com/CicloviaAmberDodaj swój komentarz

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Imię:
Twój email:
Temat:
Komentarz:
  Tekst do weryfikacji. tylko małe litery bez spacji.
Weryfikacja tekstu:

 

Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.
 
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie klikając tutaj.    
   
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości