Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga
Projekty GSPP
Gdańskie Okienka Przedszkolne 

Słoneczne Okienka Przedszkolne 
Współpraca 

Rowerowy Gdańsk

Showroom Siennicka 25

E-mail Print PDF

Showroom Siennicka 25 w Gdańsku pozwoli odkryć piękno ręcznie robionej biżuterii, upcyklinowych mebli i niepowtarzalnych map oraz ma oferować możliwość poznania i przyjrzenia się rzemieślniczej pracy twórców.

Gdańsk, Siennicka 25. To tutaj, wraz z początkiem listopada, otworzy się nowe miejsce wymiany doświadczeń, wrażeń oraz podziwiania kunsztu projektantów. Siennicka 25 łączy siły trzech trójmiejskich marek – 4Rest, Avocado Pracownia Twórcza oraz W Hand Works. Poza samym Showroomem znajdą się tu ich pracownie, ponieważ wszystkie marki troszczą się o najwyższą jakość swoich ręcznie wykonywanych produktów.

70-metrowa przestrzeń mieści się na zabytkowym terenie Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego i Miejskiego na gdańskiej Przeróbce, która mimo bliskości centrum została przez gdańszczan nieco zapomniana. Architektura terenu staje się wyjątkowa za sprawą unikalnych hal, w których do dzisiaj przeprowadzane są naprawy taboru.

Na Showroom Siennicka 25 składają się trzy polskie marki reprezentujące trzy odmienne żywioły. WODA to Avocado Pracownia Twórcza tworząca trójwymiarowe morskie mapy, inspirowane Bałtykiem. ZIEMIĘ reprezentuje 4Rest specjalizujący się w produkcji mebli upcyklingowych – z drewna i stali. A WIATR to delikatna biżuteria od W HAND WORKS.

Oficjalne otwarcie Showroomu Siennicka 25 będzie miało miejsce 4 listopada – wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie wydarzenia.

Źródło: http://www.fpiec.pl/post/2017/10/16/showroomzgdanskaaf

 


 

Add your comment

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Your name:
Your email:
Subject:
Comment:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Word verification:

 

Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.
 
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie klikając tutaj.    
   
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

 

 

We have 69 guests online