Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Sobota
18 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr, Pryska

Do końca roku zostało 349 dni.
Zodiak: Koziorożec
Projekty GSPP
Gdańskie Okienka Przedszkolne 

Słoneczne Okienka Przedszkolne 
Współpraca 

Rowerowy Gdańsk

Karnet na okaziciela – od stycznia na pływalni Stogi

E-mail Print PDF

Karnet na okaziciela to nowy produkt, który Gdański Ośrodek Sportu przygotował dla gdańszczan korzystających z miejskich pływalni. Nie jest imienny, dzięki czemu na jeden karnet będzie mogło wejść kilka osób, np. grupa znajomych. Do kupienia od 14 stycznia br.

Karnet nie jest przypisany do konkretnego okaziciela i nie zawiera danych osobowych. Dzięki temu może z niego korzystać dowolna liczba dowolnych osób.

Jak to działa? W ramach zakupu wybrać trzeba określoną liczbę wejść na pływalnię oraz czas na ich wykorzystanie, np. 24 wejścia ważne przez sześć miesięcy. Wejścia te można “wypływać” na wybranym basenie GOS (Chełm, Orunia, Osowa, Stogi) w dowolnym dniu tygodnia i o dogodnej godzinie, w miarę dostępności odpowiedniej liczby miejsc w tym czasie.

Od poniedziałku do piątku, czas pływania w ramach karnetu na okaziciela wynosi 40 minut. W weekendy obowiązują wejścia typu "aquapark", co oznacza możliwość pływania przez 60 minut (start o dowolnej porze) z opcją przedłużenia czasu za dopłatą dla każdej osoby, która korzysta z wejścia w ramach karnetu na okaziciela.

Opcja “aqupark” spodoba się szczególnie wielbicielom jacuzzi i sauny, w które wyposażone są pływalnie GOS (Stogi i Orunia mają komplet, na Osowej nie ma sauny, na Chełmie - jacuzzi). Uwaga! Zanim zaplanuje się skorzystanie z dodatkowych atrakcji, trzeba sprawdzić godziny, w których są dostępne, na stronie internetowej pływalni GOS.

- Karnet na okaziciela powstał głównie z myślą o indywidualnych mieszkańcach i o firmach, które teraz mogą kupić jeden tylko karnet dla wszystkich swoich pracowników, a np. w razie choroby jednego z pływających, zaprosić do wejścia inną osobę - mówi Grzegorz Pawelec, rzecznik prasowy GOS.

Uwaga! Cena Karnetu na okaziciela nie obejmuje żadnych zniżek i ulg, np. na podstawie Karty Mieszkańca, a jego koszt odpowiada cenom karnetów normalnych zależnie od ilości wybranych wejść (najtańszy taki karnet na pływalnie GOS, cztery wejścia/miesiąc, kosztuje 64 zł). Karnet kupić można na stronie internetowej gdańskich pływalni, jak również w kasach obiektów.

Źródło: https://www.gdansk.pl/wiadomosci/karnet-na-okaziciela-nowosc-na-plywalniach-gdanskiego-osrodka-sportu,a,135575

 

Add your comment

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptEmailImageHyperlinkOrdered listUnordered listQuoteCodeHyperlink to the Article by its id
Your name:
Your email:
Subject:
Comment:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Word verification:

 

Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.
 
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie klikając tutaj.    
   
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

 

 

We have 73 guests online