Co znajdziesz na portalu informacyjnym stogi.info.pl?

Szukasz wiadomości o tematyce lokalnej? Regionalny serwisy informacyjny oferują oparte na faktach raporty na temat wszystkiego, od utrudnień drogowych, przez informacje lokalnych komisariatów po lokalne wybory władz dzielnicy i miasta. Serwis promuje lokalne biznesy i działalności non-profit. Zwraca uwagę na głosy, które w innym przypadku nie byłyby słyszalne, takie jak głosy mniejszości. Aktualności dostarczają wiarygodnych informacji o ludziach, miejscach i problemach w dzielnicy Stogi.

Dlaczego warto śledzić stogi.info.pl?

Śledź swoją lokalną witrynę informacyjną, a będziesz mógł zobaczyć nowe wydarzenia z życia dzielnicy. Dzięki temu poglębisz swoje poczucie przynależności. Jeśli nie śledzisz lokalnych wiadomości, może być łatwo przegapić ważne wydarzenia mające miejsce w Twojej okolicy. Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na to, co dzieje się w Twojej dzielnicy, abyś mógł być na bieżąco!

Stogi – historia dzielnicy Gdańska

Jak dojechać na Stogi w Gdańsku?

Do dzielnicy Stogi w Gdańsku można łatwo dojechać komunikacją miejską z centrum miasta. Główne linie autobusowe, które jeżdżą na Stogi to numery 111, 158 i 258. Możesz również wziąć taksówkę z centralnej części Gdańska do plaży na Stogach. Przejazd taksówką w jedną stronę z centrum miasta na plażę na Stogach będzie kosztował około 25zł.